Campus Domasławice

Campus Domasłowice

CAMPUS Domasławice to miejsce, gdzie blisko wspaniałej przyrody w Dolinie Baryczy można miło spędzić czas, odkrywając uroki całego regionu. Nasz ośrodek znajduje się na skraju 10 000 ha lasu, gdzie czyste powietrze, bujna zieleń i niczym nie zmącona cisza potrafią uwieść każdego, kto nas odwiedzi. Oczarowani wyjątkowo przyjaznym klimatem, który sprzyja wypoczynkowi w okolicach Domasławic, zapraszamy do prawdziwego relaksu z dala od miejskiego zgiełku aglomeracji wrocławskiej. Teren Campusu został udostępniony wiosną 2011 roku.

 

Naszą ideą przewodnią jest stworzenie miejsca, które będzie sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi całych rodzin, również tych wielopokoleniowych wraz z seniorami. Ma ono sprzyjać promocji zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej i być realną alternatywą do wypoczynku w mieście. Organizujemy wycieczki jedno lub kilkudniowe, zapewniając zakwaterowanie, wyżywienie oraz liczne atrakcje dla Dzieci i Młodzieży. Jesteśmy idealną bazą wypadową dla grup zorganizowanych, spotkań rodzinnych, miłośników noclegów na polu namiotowym oraz osób podróżujących kamperami.

 

Nasze atuty to m.in. korzystna lokalizacja (ogrodzony i monitorowany teren o powierzchni 10 hektarów), baza sportowa + quady dla najmłodszych (boiska sportowe, kort tenisowy, paintball, Bumper Ball), działająca na terenie Campusu restauracja Made in Napoli Campus Domasławice serwująca kuchnie polsko - włoską. Dookoła kompleksu jest las (10 tys hektarów!), gdzie znajdują się trasy biegowe i nord walking, posiadamy też strefę relaksu z wiszącymi wśród drzew hamakami oraz organizujemy ogniska i grille. Domki, którymi dysponujemy są w pełni wyposażone (łazienka, aneks kuchenny, tv, Wi-Fi) i przygotowane zostały na 120 osób. Domki liczą od 2 do 10 miejsc noclegowych. Istnieje możliwość wstawienia dostawki oraz łóżeczka.

Odwiedzając Campus Domasławice otrzymacie Państwo wyczerpujące informacje o ofercie całego regionu wraz z mapkami i broszurami, które mamy w naszym Punkcie Informacji Turystycznej.

 

www.domaslawice.pl

AKCJA PROMOCYJNA - KOLOROWY SZLAK KARPIA na DNIACH KARPIA

PIECZĄTKA DOSTĘPNA:

Recepcja Campusu Domasławice, Domasławice 30
Od Poniedziałku do Niedzieli  w godz. 09:00-21:00